Головна Контакти Події Форум Курорти Додати готель Туристичні пам'ятки Пошук  
Cтворення сайту - Студія Веб-Стиль
Апарт-готель «ФАВАР КАРПАТИ», Східниця

Відпочинок в Карпатах 2020. 1650 баз для відпочинку з фото, ціни. Бази з басейнами в Карпатах, туристичні пам'ятки, мапи. Літній відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат, туристичні пам'ятки Карпат і Закарпаття. Ціни на проживання, відгуки туристів, фотографії, Новорічні свята в Карпатах, безкоштовне бронювання.

Пошук по сайту: Туристичний довідник Карпат

Невицкий замок:

В XIII століттінеподалік села Кам'яниця та села Невицьке, що на Закарпатській області України, та 12 км на північ від обласного центру Ужгород було побудовано замок – Невицький замок. Побудований він був на верхів’ї пагорбу, що над долиною ріки Уж. У другій половині XIII століття замок було відновлено, бо у 1241 році його було зруйновано монголо-татарськими ордами.

На межі XIII та XIV століть замість круглого донжона, але на тому самому місці було побудовано чотирикутну триярусну башту-донжон. У XVI столітті замок придбав свої остаточні контури, бо весь цей час розвивалась вогнепальна зброя, а замок постійно удосконалювали та перебудовували. Напочатку XVII століття замком володів рід Другетів, також в цей період проходили міжусобні війни, результатом чого замок декілька разів передавався з рук в руки. Сьогодні ми бачимо цей замок у вигляді руїн, так як з 1644 року, коли він був захоплений та зруйнований трансільванським воєводою Дьордь Ракоцем, його не було відновлено.

В'їзна вежа, внутрішня будова, вежа-донжон, два вали між якими рів, чотири башти на внутрішньому валу оборонної стіни, все це входить до складу оборонних укріплень. На кінець XIV-початокXV століття із чотирьох башт на внутрішньому валу зміцнень, одна має форму трикутника, інші – напівовальну форму.

Основні укріплення – це дві паралельні оборонні стіни, вони з'єднуються з шестикутною в'їзною вежею, що знаходиться у південно-західній частині. Башта-донжон, що квадратна в плані, найбільш виділяється серед усіх внутрішніх будівель. На подвір'ї замку є колодязь, його діаметр – 3,5 метра. На даний момент замок закритий для відвідувачів. Верхівки веж, що збереглись, обладнанні шатровим перекриттям, це додає спорудам шарму.

Можливо Вам буде цікаве Ужгородський замок, Дендропарк Лаудона, Ратуша Ужгорода, а також для відпочинку вам можуть знадобиться Готелі Ужгорода, Бази відпочинку поблизу Ужгорода.

Координати GPS:
довгота E: 22.40972
широта N: 48.68154Подивитись на карті

середа, січень 29, 2020

 Невицкий замок

 Невицкий замок

 Невицкий замок

РЕКОМЕНДУЄМО

Терношорская лада
Діамант
Двір княжої корони
Хата Різьбяра
 

Карта сайта
Все для відпочинку: найкращі ресторани Києва
Готелі Києва в центрі
Пошук персонала в готелі

котедж Лісова садиба ( 5 км від Ужгорода)Славутич ЗакарпаттяБойківська хата, СлавськеСадиба «КАРПАТСЬКИЙ ПОДИХ», Ялинкувате«CHALET TROSTIAN» (Шале Тростян), СлавскоеУ Лукача, Пашківці
Головна | Контакти | Події | Форум | Курорти | Додати готель | Пошук
Copyright © 2010-2012.
копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено та переслідується законом